Informacja o plikach cookie

Zamknij [x]

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Więcej informacji

  Logowanie     Rejestracja  

Witamy w Internetowej Rejestracji Kandydatów Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej.
Wszystkich Kandydatów na studia jednolite studia magisterskie oraz I i II stopnia zachęcamy do udziału w Motywacyjnym programie stypendialnym Kanclerza WSEiT.
W jaki sposób można otrzymać stypendium Kanclerza WSEiT?
• Wystarczy być studentem I roku
• Wypełnić wniosek, wydrukować go i podpisać i z załącznikiem złożyć do dnia 24 września 2018 r. w Biurze Rekrutacji WSEiT lub mailowo na adres: rekrutacja@wseit.edu.pl Gdzie można znaleźć regulamin?
• Regulamin dostępny jest na stronie rekrutacji on-line w zakładce dokumenty do pobrania.
Do kiedy należy złożyć wniosek?
• Ostatecznym i nieprzekraczalnym terminem przyjmowania wniosków jest 24 września 2018r.
Lista stypendystów zostanie ogłoszona w czasie inauguracji roku akademickiego 2017/2018 oraz zostanie opublikowana na stronie www.wseit.edu.pl w terminie do 5 października 2018r.


Imię:
Nazwisko:
PESEL:
Email:
Potwierdzenie adresu email:
Język komunikacji:

„Oświadczam, że dane osobowe podane przeze mnie w formularzu rekrutacyjnym są prawdziwe i zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji oraz wszystkich elementów z nim związanych przez Wyższą Szkołę Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej, Galileę Sp. z o. o., Studium Medyczne przy Wyższej Szkole Edukacji i Terapii z siedzibą w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Szczecinie, Studium Medyczne dla Dorosłych przy Wyższej Szkole Edukacji i Terapii z siedzibą w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Szczecinie, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poliklinika Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii oraz podmioty współpracujące podczas realizacji procesu rekrutacji.”

Zaniechaj Rejestruj
WSEiT - Wirtualny Dziekanat v. 4.3.0 b6 Copyright (c) 2019 APR System